CY62147CV30LL-55BVI
CY62147CV30LL-55BVI CY62147CV30LL-55BVI - Brand New Cypress Semiconductor IC Chips
Get Quote
Buy Now
CY62147CV30LL-55BVI
CY62147CV30LL-55BVI - Brand New Cypress Semiconductor IC Chips
Manufacturer Part No: CY62147CV30LL-55BVI In Stock
MOQ: 1pcs
Category: IC Chips
Contact us
ManufacturerCypress Semiconductor
Product CategoryIC Chips
Functional Description
Features
• High Speed
— 55 ns and 70 ns availability
• Voltage range:
— CY62147CV25: 2.2V–2.7V
— CY62147CV30: 2.7V–3.3V
— CY62147CV33: 3.0V–3.6V
• Pin Compatible with CY62147V
• Ultra-low active power
— Typical active current: 1.5 mA @ f = 1 MHz
— Typical active current: 5.5 mA @ f = fmax (70 ns speed)
• Low standby power
• Easy memory expansion with CE and OE features
• Automatic power-down when deselected
• CMOS for optimum speed/power
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈