500R15N330JV4T
500R15N330JV4T 500R15N330JV4T - Brand New JOHANSON Ceramic Disc Capacitors
Get Quote
Buy Now
500R15N330JV4T
500R15N330JV4T - Brand New JOHANSON Ceramic Disc Capacitors
Manufacturer Part No: 500R15N330JV4T In Stock
Package-Case0805 (2012 Metric)
Capacitance33pF
Operating-Temperature-55°C ~ 125°C
Mounting-TypeSurface Mount, MLCC
Features-
Voltage-Rated50V
Size-Dimension0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm)
ApplicationsGeneral Purpose
Tolerance±5%
Temperature-CoefficientC0G, NP0
Ratings-
Thickness-Max0.050" (1.27mm)
[ Johanson ]
SURFACE MOUNT MLCCS 10 - 200 VDC
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈