P6KE33CA/B
P6KE33CA/B P6KE33CA/B - Brand New Brightking TVS
Buy Now
P6KE33CA/B
P6KE33CA/B - Brand New Brightking TVS
Manufacturer Part No: P6KE33CA/B In Stock
MOQ: 1pcs
Category: TVS
Condition
Bulk Price
Contact us
VBR=33V, Vc=45.7V, Ipp=13.3A 双向
Estimated Delivery
Estimated between Mon, May 25 and Wed, May 27.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈