3269X-1-100LF
3269X-1-100LF 3269X-1-100LF - Brand New BOURNS Trimmer Potentiometers
Get Quote
Buy Now
3269X-1-100LF
3269X-1-100LF - Brand New BOURNS Trimmer Potentiometers
Manufacturer Part No: 3269X-1-100LF In Stock
Contact us
ManufacturerBourns
Product CategoryTrimmer Potentiometers
SeriesTrimpotR 3269 - Sealed
PackagingTube
Termination-StyleGull Wing
Mounting-TypeSurface Mount
Size-DimensionRectangular - 0.250" x 0.170" Face x 0.293" H (6.35mm x 4.32mm x 7.44mm)
Watt0.25W, 1/4W
Resistance-Ohms10
Tolerance±10%
Temperature-Coefficient±100ppm/°C
Adjustment-TypeSide Adjustment
Number-of-Turns12 Turns
Resistive-MaterialCermet
**SV Microwave is a world leader in the RF/Microwave industry with over
**SV Microwave is committed to helping our customers meet their
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈