X5511FV-15-C70D30-1000
X5511FV-15-C70D30-1000 X5511FV-15-C70D30-1000 - Brand New XKB Connectivity Female Headers
Buy Now
X5511FV-15-C70D30-1000
X5511FV-15-C70D30-1000 - Brand New XKB Connectivity Female Headers
Manufacturer Part No: X5511FV-15-C70D30-1000 Out of Stock
Contact us
2.54mm round hole, single row, 180 degree, plastic height 7.0mm, D3.0mm, L=10.0mm, PPS material, gold inside and tin outside, 15P
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈