32F8120-CLR
32F8120-CLR 32F8120-CLR - Brand New Texas Instruments IC Chips
Get Quote
Buy Now
32F8120-CLR
32F8120-CLR - Brand New Texas Instruments IC Chips
Manufacturer Part No: 32F8120-CLR In Stock
(at 16.8 MHz oscillation frequency)
In high-, middle-speed mode
At 16.8 MHz oscillation frequency ............................ 4.5 to 5.5 V
At 12.5 MHz oscillation frequency ............................ 4.0 to 5.5 V
At 8.38 MHz oscillation frequency) ........................ 2.7 to 5.5 V ✽
In low-speed mode
At 32 kHz oscillation frequency .............................. 2.7 to 5.5 V ✽
(✽ This value of flash memory version is 4.0 to 5.5 V.)
●Power dissipation
In high-speed mode ................................................ 60 mW (typ.)
(at 16.8 MHz oscillation frequency, at 5 V power source voltage)
In low-speed mode ................................................... 60 µW (typ.)
(at 32 kHz oscillation frequency, at 3 V power source voltage)
●Operating temperature range ....................................–20 to 85°C
●Packages
SP .................................................. 64P4B (64-pin 750 mil SDIP)
FP ....................................... 64P6N-A (64-pin 14 ✕ 14 mm QFP)
HP ..................................... 64P6Q-A (64-pin 10 ✕ 10 mm LQFP)
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈