AIC811-26PVTR
AIC811-26PVTR AIC811-26PVTR - Brand New Analog Devices IC Chips
Get Quote
Buy Now
AIC811-26PVTR
AIC811-26PVTR - Brand New Analog Devices IC Chips
Manufacturer Part No: AIC811-26PVTR In Stock
Contact us
ManufacturerAnalog Devices
■ FEATURES
• Ultra Low Supply Current 1µA(typ.)
• Guaranteed Reset Valid to Vcc=0.9V
• Available in two Output Types: Push-Pull Active Low (AIC811), Push-Pull Active High (AIC812)
• 140ms Min. Power-On Reset Pulse Width
• Internally Fixed Threshold 2.3V, 2.6V, 2.9V, 3.1V, 4.0V, 4.4V, and 4.6V
• Tight Voltage Threshold Tolerance: 1.5%
• Low profile Package: SOT-23-5
■ APPLICATIONS
• Notebook Computers
• Digital Still Cameras
• PDAs
• Critical Microprocessor Monitoring
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈