MS27474T22F35SB
MS27474T22F35SB MS27474T22F35SB - Brand New Circular Connectors & Cable Connectors
Get Quote
Buy Now
MS27474T22F35SB
MS27474T22F35SB - Brand New Circular Connectors & Cable Connectors
Manufacturer Part No: MS27474T22F35SB In Stock
Contact us
ManufacturerKEMET
Product CategoryCircular Connectors
CategoriesTantalum - Polymer Capacitors
SeriesKO-CAP? T540
PackagingTape & Reel (TR)
Part-StatusActive
Capacitance33?F
Tolerance±20%
Voltage-Rated10V
TypeMolded
ESR-Equivalent-Series-Resistance80 mOhm @ 100kHz
Operating-Temperature-55°C ~ 125°C
Lifetime-Temp.2000 Hrs @ 125°C
Mounting-TypeSurface Mount
Package-Case1411 (3528 Metric)
Size-Dimension0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Height-Seated-Max0.083" (2.10mm)
Lead-Spacing-
Manufacturer-Size-CodeB
RatingsCOTS
FeaturesHigh Reliability
Amphenol JT Connectors
MIL-DTL-38999 Series II Crimp and
MIL-C-27599 Series II Solder
Amphenol LJT Connectors
MIL-DTL-38999 Series I Crimp and
MIL-C-27599 Series I Solder
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈