BYC20-600,127
BYC20-600,127 BYC20-600,127 - Brand New NXP Semiconductors Diodes, Rectifiers - Single
Get Quote
Buy Now
BYC20-600,127
BYC20-600,127 - Brand New NXP Semiconductors Diodes, Rectifiers - Single
Manufacturer Part No: BYC20-600,127 In Stock
PackagingTube
Package-CaseTO-220-2
Mounting-TypeThrough Hole
Supplier-Device-PackageTO-220AC
SpeedFast Recovery = 200mA (Io)
Diode-TypeStandard
Current-Reverse-Leakage-Vr200μA @ 600V
Voltage-Forward-Vf-Max-If2.9V @ 20A
Voltage-DC-Reverse-Vr-Max500V
Current-Average-Rectified-Io20A
Reverse-Recovery-Time-trr55ns
Capacitance-Vr-F-
Operating-Temperature-Junction150°C (Max)
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈