632L3I027M00000
632L3I027M00000 632L3I027M00000 - Brand New CTS Components Oscillators
Get Quote
Buy Now
632L3I027M00000
632L3I027M00000 - Brand New CTS Components Oscillators
Manufacturer Part No: 632L3I027M00000 In Stock
MOQ: 1pcs
Category: Oscillators
Contact us
ManufacturerCTS Components
Product CategoryOscillators
Series632
ProductXO
TypeXO (Standard)
PackagingAlternate Packaging
Termination-StyleSMD/SMT
Height0.047" (1.20mm)
Length3.2 mm
Width2.5 mm
Package-Case3.2 mm x 2.5 mm x 1 mm
Frequency27MHz
Operating-Temperature-40°C ~ 85°C
Mounting-TypeSurface Mount
Size-Dimension0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
FunctionEnable/Disable
Voltage-Supply3.3V
OutputHCMOS
Load-Capacitance15 pF
Supply Current15mA
Ratings-
Frequency-Stability±50ppm
Maximum Operating Temperature+ 85 C
Operating temperature range- 40 C
Operating-Supply-Voltage3.3 V
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈