MLG1005S1N0CT000
MLG1005S1N0CT000 MLG1005S1N0CT000 - Brand New TDK Corporation Fixed Inductors
Get Quote
Buy Now
MLG1005S1N0CT000
MLG1005S1N0CT000 - Brand New TDK Corporation Fixed Inductors
Manufacturer Part No: MLG1005S1N0CT000 In Stock
PackagingAlternate Packaging
Current-Rating1A
Package-Case0402 (1005 Metric)
Operating-Temperature-55°C ~ 125°C
Mounting-TypeSurface Mount
Size-Dimension0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Tolerance±0.2nH
Height-Seated-Max0.022" (0.55mm)
Ratings-
ShieldingUnshielded
Inductance-Frequency1nH
DC resistance (DCR)100 mOhm Max
Core MaterialsNon-Magnetic
Current-Saturation-
Q factor7 @ 100MHz
Self Resonant Frequency10GHz
Frequency-Test100MHz
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈