X5521FV-2X05-C30D743-0743
X5521FV-2X05-C30D743-0743 X5521FV-2X05-C30D743-0743 - Brand New XKB Connectivity Female Headers
Buy Now
X5521FV-2X05-C30D743-0743
X5521FV-2X05-C30D743-0743 - Brand New XKB Connectivity Female Headers
Manufacturer Part No: X5521FV-2X05-C30D743-0743 Out of Stock
MOQ: 1pcs
Category: Female Headers
Condition
Bulk Price
Contact us
2.54mm round-hole female, double row, 180 degrees, 3.0mm plastic height, 5.08mm plastic width, D4.68mm, L=7.43mm, PPS material, gold inside, tin outside, 2x05P
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈