DEA212450BT-7031A1
DEA212450BT-7031A1 DEA212450BT-7031A1 - Brand New TDK Corporation RF Filters
Get Quote
Buy Now
DEA212450BT-7031A1
DEA212450BT-7031A1 - Brand New TDK Corporation RF Filters
Manufacturer Part No: DEA212450BT-7031A1 Out of Stock
ProductBand Pass Filters
TypeMultilayer Chip Band Pass Filter (Balanced Output Type)
PackagingTape & Reel (TR)
Unit-Weight0.000194 oz
Termination-StyleSMD/SMT
MountingSMD/SMT
Operating-Temperature-Range- 30 C to + 85 C
Package-Case0805 (2012 metric)
Frequency2.45GHz Center
Impedance50 Ohms
Mounting-TypeSurface Mount
Frequency-Range2400 MHz to 2500 MHz
Size-Dimension0.079" L x 0.059" W (2.00mm x 1.50mm)
Filter-TypeBand Pass
Bandwidth100MHz
Height-Max0.039" (1.00mm)
Insertion-Loss2.7dB
Ripple-
Product Details
__
Multilayer Chip Band Pass Filters
For Bluetooth & 2.4GHz W-LAN
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈