X5521WV-2X02-C46D46-1220
X5521WV-2X02-C46D46-1220 X5521WV-2X02-C46D46-1220 - Brand New XKB Connectivity Pin Headers
Buy Now
X5521WV-2X02-C46D46-1220
X5521WV-2X02-C46D46-1220 - Brand New XKB Connectivity Pin Headers
Manufacturer Part No: X5521WV-2X02-C46D46-1220 In Stock
MOQ: 1pcs
Category: Pin Headers
Contact us
2.54mm 圆孔排针,双排,180度,塑高3.0mm,塑宽5.08mm,D4.6mm,L=12.20mm,PPS料,镀金,2x02P
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈