D6FEC15ST
D6FEC15ST D6FEC15ST - Brand New Shindengen IC Chips
Get Quote
Buy Now
D6FEC15ST
D6FEC15ST - Brand New Shindengen IC Chips
Manufacturer Part No: D6FEC15ST In Stock
MOQ: 1pcs
Category: IC Chips
Contact us
ManufacturerShindengen
Product CategoryIC Chips
Product Details
__
System touch temperature thermostat. Sensitive and reliable.
Suitable for circuit boards for temperature control or with thermal overload protection.
1. point form: 1D or 1H
2. contact load: 220VAC 1.5A or 24VDC 1.5A
3. Insulation resistance: normal temperature and humidity ≥50MΩ
4. Contact resistance: ≤ 100 mΩ
5. Dielectric strength: ≥500VAC single 0.35mm
6. weight <2g
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈