FX20ASJ-03
FX20ASJ-03 FX20ASJ-03 - Brand New IC Chips
Get Quote
Buy Now
FX20ASJ-03
FX20ASJ-03 - Brand New IC Chips
Manufacturer Part No: FX20ASJ-03 In Stock
MOQ: 1pcs
Category: IC Chips
Contact us
Manufacturer
Product CategoryIC Chips
Product Details
__
HIGH-SPEED SWITCHING USE
• 4V DRIVE
• VDSS ................................................................................–30V
• rDS (ON) (MAX) .............................................................. 0.13Ω
• ID .......................................................................................–20A
• Integrated Fast Recovery Diode (TYP.) ...........50ns
APPLICATION
Motor control, Lamp control, Solenoid control
DC-DC converter, etc.
Estimated Delivery
Estimated between Mon, May 25 and Wed, May 27.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈